Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Aktuality

24.11.2021

Knihovna Rudice

Ve středu 1.12. bude knihovna v Rudicích zavřena.

Detail Hlášení místního rozhlasu

24.11.2021

Ztracený pes

V nedeli podvecer se nám ztratil z dohledu v Přečkovicích pes, slyší na jméno Bilbo (čte se tak jak se píše), jedná se o whipetta (stredni plemeno chrta), má asi 20kg, je hodný, přátelský, nekouše. Hneda barva, bile tlapky, bila naprsenka, tmavy cumak. Pokud byste ho někdo zahlédl, dejte prosím pr

Detail Hlášení místního rozhlasu

24.11.2021

Krmivo

Soukromá firma ROKUP prodává v sobotu 27. listopadu v 7:35 hod. u prodejny COOP V akci krmivo s léčivem pro slepice a králíky 20 kg za 250 Kč, vitamínové doplňky pro drůbež. Vykupujeme králičí kůže 18 Kč za kus.

Detail Hlášení místního rozhlasu

22.11.2021

Milostivé léto

Ministerstvo vnitra oznamuje občanům, proti kterým je vedena exekuce, aby využili do 28. ledna projekt s názvem Milostivé léto, kde budou exekuce zastaveny. Bližší informace na www.exekuceinfo.cz

Detail Hlášení místního rozhlasu

19.11.2021

Pomoc lidem ohledně energií

Nabídka pomoci od úřadu práce.

Detail Aktuality