Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Aktuality

17.09.2019

Svatováclavské hody

SDH Rudice zve všechny občany ve dnech 27. a 28. 9. na: Páteční posezení u piva od 16.00 Sobotní odpoledne s cimbálovou muzikou Bojkovjan od 14.00 a večerní Disco. Vše se koná u dětského hřiště. Je připraveno občerstvení z udírny a atrakce - kolotoče, střelnice, skákací hrad, vláček. Těšíme se na Vaši účast.

Detail Aktuality

16.09.2019

Na šachovnici dáma

Okresní rada žen a ČSŽ Rudice pořádají v pátek 11. října v 18.00 na KD v Uherském Hradišti společenský večer s paní poslankyní Margitou Balaštíkovou. Je připravena módní přehlídka s dámskými i pánskými modely, ukázka společenských tanců a bohaté občerstvení. Vstupné je 100 Kč. Přihlásit se a zaplatit vstup můžete na OÚ. V případě většího počtu zájemců bude z Rudic vypraven autobus v režii ČSŽ Rudice.

Detail Hlášení místního rozhlasu

13.09.2019

Teknia Uherský Brod

Společnost Teknia Uhersky Brod pořádá pro případné zájemce o práci den otevřených dveří v závodě v průmyslové zóně Nivnice, U Dvora 1090 dne 18.9. od 10 do 16hod. Přijďte se nezávazně informovat o tom, co společnost nabízí a prohlédnou si výrobní prostory a zázemí pro zaměstnance. Zveme všechny, kteří práci aktivně hledají, uvažují o změně zaměstnání nebo je jen zajímá, jak to u nás vypadá. Více informací poskytne zájemcům personalistka Lenka Juříková na tel.č. 727 825 224.

Detail Hlášení místního rozhlasu

13.09.2019

Podpora dárců kostní dřeně v Uh. Brodě

pozvánky na happening na podporu Českého národního registru dárců dřeně (ČNRDD), který se koná 20. září od 9.00 hodin na Masarykově náměstí v Uherském Brodě (v případě nepříznivého počasí ve Velkém sále Kulturního domu). Záštitu nad happeningem převzali: Ing. Ferdinand Kubáník, starosta Města Uherský Brod, Mgr. Petr Gazdík, radní Zlínského kraje a pan Jiří Čunek, hejtman Zlínského kraje. Cílem happeningu je získat 100+1 nových dárců kostní dřeně a současně přiblížit veřejnosti problematiku onemocnění akutní leukémií. V dopolední části programu se proto zaměříme na osvětu týkající se tohoto závažného onemocnění mezi žáky 8. - 9, třídy základních škol a 3. - 4. ročníků středních škol. V odpolední části je připravený bohatý kulturní program pro širokou veřejnost, v průběhu kterého vystoupí hudební skupiny Leon, Ritmo Factory či Lake Malawi, ale taktéž lidé, kterým do života vstoupila akutní leukémie. Návštěvníci happeningu tak budou moci poznat příběhy lidí, kteří dostali díky ČNRDD druhou šanci na život, ale také příběhy lidí, kteří díky svému vstupu do ČNRDD mohli někomu zachránit život. Nábor nových členů bude probíhat celý den 20. září 2019, a to od 9.00 hodin do 20.00 hodin. Zápis do Českého národního registru nezabere více jak 5 minut. Zájemce o vstup do registru vyplní krátký dotazník a pomocí sady provede stěr z dutiny ústní. Tímto končí samotný proces registrace. Zájemcům budou k dispozici v případě dotazů vyškolení pracovníci.

Detail Hlášení místního rozhlasu

09.09.2019

HPP

Charita Uherský Brod přijme do hlavního pracovního poměru pečovatele, pečovatelku pro práci v obci Strání, Březová a Lopeník. Informace na telefonu 730 554 239.

Detail Hlášení místního rozhlasu