nabídka výměny kotle na tuhá paliva

Firma SLOKOV Moravský Písek nabízí konzultaci a realizaci výměny kotle na tuhá paliva. Informace na www.slokov.cz, tel. 518 387 606.

Dobrý den

Naše firma SLOKOV kovo a.s. má již padesátiletou tradici výroby teplovodních kotlů. Proto bychom Vám a Vašim občanům v rámci nutnosti výměny kotlů 1. a 2. třídy k 1. 9. 2022 rádi nabídli pomoc s orientací v požadovaných změnách a s realizací výměn kotlů na tuhá paliva.

Stát se vyjádřil velmi nekompromisně a bude výměny i v této COVID situaci vyžadovat. Navíc se již začíná objevovat informace, že stát tuto povinnost kontrol výměny kotlů přenese na obce s rozšířenou působností.

V rámci pomoci bychom vašim občanům nabídli zdarma tyto služby:

• Doporučení typu nového kotle a jeho výkonu
  • Doporučení topenáře nebo firmy, která by výměnu realizovala
  • Orientaci v současné legislativě a vyjasnění pojmů
  • Zjištění, zda současně používaný kotel Slokov lze i nadále v domácnosti používat
  • V případě dotace zajištění poradenství a poskytnutí informací
  • Poskytnutí propagačních materiálů (prospekty a návody ke kotlům)

Rád bych Vás tímto požádal o rozšíření informace mezi občany a případně vystavení na obecní – městský web nebo vývěsky.

Veškeré důležité náležitosti jsou shrnuty také na našich webových stránkách www.slokov.cz

V případě dalších dotazů jsme Vám i vašim občanům plně k dispozici.

Děkuji a přeji hezký den

Ing. Milan Janás

SLOKOV kovo a.s.,Kovodělská 794, 696 85 Moravský Písek